Wynajem wózków widłowych

Nie każda firma potrzebuje maszyn na zawsze, dlatego oferujemy Państwu opcję wynajmu

Nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania

Wynajem długoterminowy od 3 do 72 miesięcy

Wiele firm potrzebuje wózków widłowych i innych podnośników do wykonania jakiejś dużej inwestycji lub też chce wynająć maszyny na pierwszy rok swojej działalności. Dlatego też, aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów oferujemy wynajem długoterminowy w ramach którego możemy zaproponować również części zamienne do wózków widłowych, wymianę ogumienia, a przede wszystkim serwis wózków. Również w tej kwestii prosimy kontaktować się za pośrednictwem danych teleadresowych podanych w zakładce kontakt.

Przedsiębiorstwo Lemarpol Wózki Widłowe sp. z o.o. zapewnia fachową obsługę w postaci wykwalifikowanych pracowników. A także gwarantuje dostępność urządzeń, które wyszczególnione zostały w ofercie. Jesteśmy gotowi świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie z zakresu full-service.

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Zapewnienie systematycznej pracy

Brak kosztów napraw eksploatacyjnych oraz remontów parku maszynowego

Indywidualnie dopasowany czas wynajmu

Możliwość wliczenia kosztów najmu do kosztów uzyskania przychodu

Zbilansowane koszty pracy maszyny

Możliwość wykorzystania maszyny tylko wtedy, gdy jest sezonowo potrzebna

Wynajem krótkoterminowy
poniżej 3 miesięcy

Nie każda firma potrzebuje maszyn na zawsze. Dlatego oferujemy Państwu wynajem wózków widłowych. Możemy także zaproponować sprzęt wraz z operatorem do jego obsługi. Jeśli dany sprzęt okaże się bardziej potrzebny niż Państwo myśleli możemy odsprzedać wynajmowany podnośnik po adekwatnej cenie.

Lemarpol posiada wiele urządzeń o różnych pramateriach technicznych, które można wynająć. Mają Państwo ogromny wybór wśród wózków widłowych, ruchomych podestów nożycowych oraz sprzętów wraz z pracą operatora. Na wszelkie pytania odnośnie oferty odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Oferta outsourcingu dla firm.

Możemy zaproponować także outsourcing. Jest to jedna z form współpracy polegająca na zatrudnianiu innej firmy do wykonania jakiegoś zadania potrzebnego w naszej firmie. W naszym wypadku może to odbywać się poprzez wynajęcie wózka widłowego. Państwo płacą tylko za wynajem sprzętu, my dbamy o resztę. Jest to doskonały sposób na zbilansowanie kosztów.

Przykładowe ceny usług wynajmu w zależności od specyfikacji technicznej:

udźwig 1t – od 1 100 zł
udźwig 1,5-1,7t – od 1 100 zł
udźwig 2-2,5t – od 1 500 zł
udźwig 3t – od 1 800 zł
udźwig 3,5t – od 2 200 zł
udźwig 4-5t – od 2 900 zł
udźwig 6t – od 4 000 zł

Umów się na spotkanie z naszym Przedstawicielem!

Zadzwoń: 691 500 215