Platformy robocze

Platformy robocze i podesty robocze są wykorzystywane przede wszystkim do prac w budownictwie oraz przemyśle ciężkim. Sprawdzają się podczas zadań związanych z podnoszeniem ładunków i pracowników na duże wysokości.
Dostępne na lemarpol.com.pl platformy robocze charakteryzuje wysokość podnoszenia od 7 do aż 20 metrów. Dzięki zaawansowanej technologii i stabilnej konstrukcji, zapewniają one bezpieczne podnoszenie oraz umożliwiają wykonywanie prac wysokościowych.
Gdzie wykorzystuje się platformy robocze?
– w budownictwie (np. podczas wykonywania prac dekarskich, elewacyjnych oraz izolacyjnych);
– w pracach na liniach kolejowych;
– w usuwaniu usterek oraz pracach związanych z utrzymaniem infrastruktury w portach lotniczych;
A także w wielu innych przypadkach, jak choćby podczas organizowania imprez masowych, gdzie wielofunkcyjność oraz wszechstronność platform roboczych stanowi niezastąpioną pomoc i ułatwienie podczas instalowanie elementów oświetlenia czy nagłośnienia.
Platformy robocze Manitou dostępne w ofercie cechuje wytrzymała forma, łatwe sterowanie z poziomu podnoszonego kosza oraz możliwość uniesienia nawet kilku osób jednocześnie.
Poza platformami roboczymi Lemarpol dysponuje także szeroką gamą dostępnych wózków widłowych Manitou – zarówno magazynowych, jak i terenowych.

Wyniki: 1–12 z 15