Platformy robocze

platformy-robocze

Platformy robocze i podesty robocze

Platformy i podesty robocze wykorzystywane są przede wszystkim do pracy budownictwie oraz przemyśle ciężkim. Ale ich ilość zastosowań jest znacznie większa. Sprawdzają się podczas zadań związanych z podnoszeniem ładunków i pracowników na duże wysokości.
Dostępne na lemarpol.com.pl platformy robocze są znacznie bardziej pożyteczne i wydajne, niż tradycyjne drabiny czy rusztowania.  Charakteryzuje je wysokość podnoszenia od 7 do aż 20 metrów. Dzięki specjalnej, zaawansowanej technologii i stabilnej konstrukcji, zapewniają one bezpieczne podnoszenie oraz umożliwiają wykonywanie prac na wysokości.
Bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo osób obsługujących urządzenie mają również montowane w platformach barierki, które zabezpieczają przed wychyleniem się pracownika i upadkiem. Komfort pracy na wysokości poprawiają również podłogi wyposażone w specjalne antypoślizgowe podkłady.

platformy-robocze-w-lotnictwie

Gdzie używa się platform roboczych?

Wachlarz zastosowań platform roboczych jest dość szeroki. Urządzenia te nadają się do pracy:
– w budownictwie (np. podczas wykonywania prac dekarskich, elewacyjnych oraz izolacyjnych);
– w pracach na liniach kolejowych;
– przy usuwaniu usterek oraz pracy związanej z utrzymaniem infrastruktury w portach lotniczych;
A także w wielu innych przypadkach, jak choćby podczas organizowania imprez masowych, gdzie wielofunkcyjność oraz wszechstronność platform roboczych stanowi niezastąpioną pomoc i ułatwienie w trakcie instalowanie elementów oświetlenia czy nagłośnienia. Nie sposób wymienić wszystkich zastosowań i możliwości wykorzystania tych użytecznych maszyn.

platforma-robocza-manitou

Platformy robocze Manitou

Dostępne w aktualnej ofercie platformy i podesty cechuje wytrzymała forma, łatwe sterowanie z poziomu podnoszonego kosza oraz możliwość uniesienia nawet kilku osób jednocześnie.
Poza platformami roboczymi, Lemarpol dysponuje także szeroką gamą dostępnych wózków widłowych Manitou – zarówno magazynowych, jak i terenowych. Dzięki temu, każdy ma możliwość znaleźć sprzęt, dopasowany do potrzeb, zgodnie z  wymaganiami i oczekiwaniami.

Potrzebujesz urządzenia platformy roboczej lub wózków widłowych, które spełnią Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który udzieli Ci więcej informacji o dostępnych produktach i aktualnych ofertach!

Wyniki: 1–12 z 15