Wynajem wózków widłowych

Nie każda firma potrzebuje maszyn na zawsze, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjną opcję dogodnego finansowo wynajmu wózków

Nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania

Wynajem długoterminowy od 3 do 72 miesięcy

Wiele firm i przedsiębiorstw korzysta z oferty wynajmu wózków widłowych oraz innych tego typu podnośników w nagłych przypadkach.  Może to być sytuacja,  gdy nadarza się okazja i maszyny tego typu są niezbędne do wykonania dużych, nieprzewidzianych wcześniej przez firmę  intratnych zleceń. Opcja wynajmu wózków widłowych pozwala w szybki (i tani) sposób pozyskać urządzenia, bez konieczności ich zakupu. Jest to niezwykle wygodne i opłacalne.
Wynajem wózków podnośnikowych jest też doskonałym rozwiązaniem w przypadku firm, które dopiero startują na rynku i rozpoczynają pierwszy rok swojej działalności. Wynajmowanie sprzętu pozwala im zaoszczędzić na starcie, nie rezygnując z posiadania wysokiej jakości, efektywnych urządzeń.  To bardzo ważne, aby móc rozwinąć skrzydła, pozyskiwać nowe zlecenia a z czasem móc podjąć decyzję o zakupie niezbędnych urządzeń na własność. Lemarpol, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom wszystkich klientów, oferuje długoterminowy  wynajem wózków widłowych – od 3 do nawet 72. miesięcy. W ramach długoterminowego serwisu, zapewnia również markowe części zamienne do wózków widłowych (dostępne w magazynach lub na zamówienie), wymianę ogumienia, a przede wszystkim profesjonalny serwis wózków widłowych. W obydwu kwestiach, uprzejmie prosimy kontaktować się z nami, bezpośrednio za pośrednictwem danych teleadresowych podanych w zakładce KONTAKT.

Przedsiębiorstwo Lemarpol Wózki Widłowe sp. z o.o. zapewnia fachową obsługę w postaci pomocy udzielanej przez wykwalifikowanych pracowników – od doradców, poprzez serwisantów, po operatorów wózków widłowych ( w opcji wynajmu wózka jezdniowego razem z operatorem). W przeciwieństwie do wielu firm, gwarantujemy dostępność “od ręki” urządzeń, które wyszczególnione zostały w ofercie, a także prawdziwość wszystkich informacji zawartych zarówno w naszych ofertach sprzedażowych, jak i informacjach o dostępnych usługach.  Jesteśmy gotowi świadczyć dla Państwa usługi wynajmu wózków widłowych na najwyższym poziomie z zakresu wygodnej opcji full-service.

Jakie są zalety wynajmu wózków widłowych?

Zapewnienie systematycznej pracy i funkcjonowania całego przedsiębiorstwa. Sprawnie prowadzony transport wewnętrzny

Brak kosztów napraw eksploatacyjnych oraz remontów parku maszynowego. Wszystkie naprawy i wymiany części czy ogumienia pozostają po stronie Lemarpol

Indywidualnie dopasowany czas wynajmu wózków – od kilku dni do nawet 72 miesięcy. Wszystko w zależności od potrzeb

Możliwość wliczenia kosztów najmu do kosztów uzyskania przychodu

Zbilansowane koszty pracy maszyny

Możliwość wykorzystania maszyny tylko wtedy, gdy jest sezonowo potrzebna lub gdy potrzebuje się wynająć urządzenie wraz z obsługującym je operatorem

Wynajem krótkoterminowyponiżej 3 miesięcy

Nie każda firma potrzebuje maszyn na zawsze – my doskonale o tym wiemy! Dlatego oferujemy Państwu także atrakcyjną ofertę krótkoterminowego (poniżej 3. miesięcy) wynajmu wózków widłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również opcję wynajmu niezbędnego sprzętu wraz z wykwalifikowanym operatorem, który zajmie się jego profesjonalną obsługą. Dzięki temu rozwiązaniu nie muszą się Państwo martwić o uprawnienia zezwalające na obsługę wózków podnośnikowych dla pracowników.

Wynajem krótkoterminowy to dobre rozwiązanie w przedsiębiorstwach, które muszą poradzić sobie z chwilowym, nieprzewidzianym wzmożonym ruchem (np. magazyny w okresie przedświątecznym).  Mogą to być pojedyncze dni w ciągu roku, lub np. okres wakacyjny lub wspomniany już – świąteczno-noworoczny. Krótkoterminowy wynajem wózków magazynowych jest wygodną opcją, umożliwiającą zapewnienie stałego przepływu ładunków w okresie wzmożonej pracy.

Kiedy jeszcze warto wybrać krótkoterminowy wynajem? Opcja ta jest często wykorzystywana przez firmy z branży budowlanej, które potrzebują specjalistycznych platform czy pojazdów teleskopowych sporadycznie, do wybranych prac. Nie ma wtedy potrzeby inwestowania w ich zakup, lepiej zdecydować się na wynajem.

Natomiast, w przypadku gdy wynajmowany sprzęt okaże się bardziej potrzebny niż zakładały przewidywania, mają Państwo możliwość późniejszego zakupu pojazdów na dogodnych dla Państwa warunkach finansowania.

Lemarpol posiada w swojej ofercie Wynajmu Wózków Widłowych wiele różnorodnych modeli urządzeń, o zróżnicowanych parametrach technicznych. Mają Państwo ogromny wybór wśród wózków widłowych (z napędem spalinowym lub elektrycznym), ruchomych podestów nożycowych oraz innych wydajnych sprzętów. Każdy z nich mogą wynająć Państwo w opcji “razem z operatorem”. Na wszelkie pytania odnośnie oferty, w celu usprawnienia kontaktu, chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy!

Oferta outsourcingu dla firm

Oferta firmy Lemarpol obejmuje nie tylko sprzedaż oraz wynajem wózków widłowych ale także usługę outsourcing’u. Nie wiesz, czym jest outsourcing? Jest to jedna z form współpracy polegająca na zatrudnianiu innej firmy do wykonania jakiegoś zadania potrzebnego w  firmie – czyli tak zwane “podwykonawstwo”. W naszym przypadku, usługa ta może odbywać się poprzez wynajęcie wózka widłowego. Państwo płacą jedynie za wynajem sprzętu, my zadbamy o prawidłowe wykonanie usługi. Outsourcing stanowi doskonały sposób na zbilansowanie kosztów oraz daje możliwość przyjmowania przez firmę większej ilości zleceń. A więcej zleceń, to szybszy rozwój, większy zysk, a docelowo – możliwość zatrudnienia większej ilości pracowników i zakupu maszyn.

Poniżej, znajdą Państwo przykładowe, sugerowane ceny wynajmu wózków widłowych w zależności od podstawowej specyfikacji technicznej. W celu poznania szczegółów naszej oferty wynajmu wózków widłowych oraz dokładnych cen obowiązujących dla konkretnych przedziałów czasowych – prosimy o kontakt.

pojazdy o udźwigu 1t – od 1 100 zł
pojazdy o udźwigu 1,5-1,7t – od 1 100 zł
pojazdy o udźwigu 2-2,5t – od 1 500 zł
pojazdy o udźwigu 3t – od 1 800 zł
pojazdy o udźwigu 3,5t – od 2 200 zł
pojazdy o udźwigu 4-5t – od 2 900 zł
pojazdy o udźwigu 6t – od 4 000 zł

Chcesz wynająć wózek widłowy?

Umów się na spotkanie z naszym Przedstawicielem!

Zadzwoń: 691 500 215