Wynajem wózków widłowych

Nie każda firma potrzebuje maszyn na zawsze, dlatego oferujemy Państwu atrakcyjną opcję dogodnego finansowo wynajmu wózków

Nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania

Wynajem wózków widłowych długoterminowy od 3 do 72 miesięcy

Wiele firm i przedsiębiorstw korzysta z oferty wynajmu wózków widłowych oraz innych tego typu podnośników, gdy nadarza się nagła okazja i są one niezbędne do wykonania dużych, nieprzewidzianych wcześniej przez firmę  intratnych zleceń. Wynajem wózków podnośnikowych jest też doskonałym rozwiązaniem w przypadku firm, które dopiero startują na rynku i rozpoczynają pierwszy rok swojej działalności. Wynajmowanie sprzętu pozwala im zaoszczędzić na starcie, nie rezygnując z posiadania wysokiej jakości, efektywnych urządzeń.  Lemarpol, aby sprostać oczekiwaniom i wymaganiom wszystkich klientów, oferuje długoterminowy  wynajem wózków widłowych w ramach którego zapewnia również markowe części zamienne do wózków widłowych (dostępne w magazynach lub na zamówienie), wymianę ogumienia, a przede wszystkim profesjonalny serwis wózków widłowych. W obydwu kwestiach, uprzejmie prosimy kontaktować się z nami, bezpośrednio za pośrednictwem danych teleadresowych podanych w zakładce KONTAKT.

Przedsiębiorstwo Lemarpol Wózki Widłowe sp. z o.o. zapewnia fachową obsługę w postaci pomocy udzielanej przez wykwalifikowanych pracowników – zarówno serwisantów, jak i operatorów wózków widłowych. Gwarantujemy dostępność “od ręki” urządzeń, które wyszczególnione zostały w ofercie. Jesteśmy gotowi świadczyć dla Państwa usługi wynajmu wózków widłowych na najwyższym poziomie z zakresu wygodnej opcji full-service.

Jakie są zalety wynajmu wózków widłowych?

Zapewnienie systematycznej pracy

Brak kosztów napraw eksploatacyjnych oraz remontów parku maszynowego

Indywidualnie dopasowany czas wynajmu wózków

Możliwość wliczenia kosztów najmu do kosztów uzyskania przychodu

Zbilansowane koszty pracy maszyny

Możliwość wykorzystania maszyny tylko wtedy, gdy jest sezonowo potrzebna

Wynajem wózków widłowych krótkoterminowy
poniżej 3 miesięcy

Nie każda firma potrzebuje maszyn na zawsze – my doskonale o tym wiemy! Dlatego oferujemy Państwu także atrakcyjną ofertę krótkoterminowego (poniżej 3. miesięcy) wynajmu wózków widłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również opcję wynajmu niezbędnego sprzętu wraz z wykwalifikowanym operatorem, który zajmie się jego profesjonalną obsługą, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o uprawnienia zezwalające na obsługę wózków podnośnikowych dla pracowników. Natomiast, w przypadku gdy wynajmowany sprzęt okaże się bardziej potrzebny niż zakładały przewidywania, mają Państwo możliwość późniejszego zakupu pojazdów na dogodnych dla Państwa warunkach finansowania.

Lemarpol posiada w swojej ofercie Wynajmu Wózków Widłowych wiele różnorodnych modeli urządzeń, o zróżnicowanych parametrach technicznych. Mają Państwo ogromny wybór wśród wózków widłowych, ruchomych podestów nożycowych oraz innych wydajnych sprzętów, które moga wynająć Państwo “razem z operatorem”. Na wszelkie pytania odnośnie oferty, w celu usprawnienia kontaktu, chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Oferta outsourcingu dla firm

Oferta firmy Lemarpol obejmuje nie tylko wynajem wózków ale także outsourcing. Czym jest outsourcing? Jest to jedna z form współpracy polegająca na zatrudnianiu innej firmy do wykonania jakiegoś zadania potrzebnego w  firmie – czyli tak zwane “podwykonawstwo”. W naszym przypadku, usługa ta może to odbywać się poprzez wynajęcie wózka widłowego. Państwo płacą jedynie za wynajem sprzętu, my zadbamy o resztę. Outsourcing stanowi doskonały sposób na zbilansowanie kosztów oraz daje możliwość przyjmowania przez firmę większej ilości zleceń.

Przykładowe ceny wynajmu wózków widłowych w zależności od specyfikacji technicznej:

pojazdy o udźwigu 1t – od 1 100 zł
pojazdy o udźwigu 1,5-1,7t – od 1 100 zł
pojazdy o udźwigu 2-2,5t – od 1 500 zł
pojazdy o udźwigu 3t – od 1 800 zł
pojazdy o udźwigu 3,5t – od 2 200 zł
pojazdy o udźwigu 4-5t – od 2 900 zł
pojazdy o udźwigu 6t – od 4 000 zł

Chcesz wynająć wózek widłowy?

Umów się na spotkanie z naszym Przedstawicielem!

Zadzwoń: 691 500 215