Wózki widłowe elektryczne

Wózki widłowe elektryczne – wydajna pomoc w codziennej pracy

Szeroka gama wózków widłowych elektrycznych dostępnych na lemarpol.com.pl sprawia, iż każdy znajdzie wśród nich pojazd dostosowany do potrzeb i wymagań swojego przedsiębiorstwa. Firma Lemarpol oferuje tylko i wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości urządzenia, które posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Każdy elektryczny wózek w naszej ofercie jest w stanie technicznym, który umożliwia zarejestrowanie go zaraz po dokonaniu transakcji.

Interesuje Cię konkretny i wybrany wózek widłowy elektryczny? Znajdź go na naszej stronie lub skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli, który postara się przedstawić Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

wozki-widlowe-elektryczne

Zastosowanie i rola elektrycznych wózków widłowych

W przeciwieństwie do wózków widłowych spalinowych, widlaki elektryczne zastosowanie znajdują przede wszystkim w pracach rozładunkowych i transportowych. Najczęściej wykorzystywane są w zamkniętych obiektach, magazynach a także halach. Ich nieoceniona rola jest również widoczna na terenach zakładów produkcyjnych. Wózki widłowe elektryczne z powodzeniem mogą być eksploatowane również w dużych hipermarketach czy hurtowniach, gdzie uczestniczą w przewożeniu towarów oraz podzespołów i części na niewielkie odległości.

Nowoczesny wózek widłowy elektryczny z kabiną sprawdzi się także w transporcie przymagazynowym lub pomiędzy budynkami.

wozki-widlowe-elektryczne-transport-podzespolow

Zalety wózków widłowych elektrycznych

Z uwagi na brak emisji spalin oraz stosunkowo cichą pracę, wózki widłowe elektryczne cieszą się dużą popularnością. Praca na tych urządzeniach jest wygodna i mało uciążliwa. Ich zaletą jest, iż mogą być z powodzeniem wykorzystywane także w wymagającej branży spożywczej.
Ekonomiczny i łatwy w obsłudze elektryczny wózek widłowy, dzięki kompaktowej budowie, bez trudu porusza się nawet w wąskich korytarzach i na niewielkich powierzchniach zapleczowych pomiędzy regałami.

wozki-widlowe-elektryczne-pracujace-w-waskich-korytarzach

Parametry

Wybór spośród kilkunastu modeli wózków widłowych elektrycznych, pozwala na podjęcie decyzji, która umożliwia optymalizację pracy przedsiębiorstwa. Maksymalne parametry elektrycznego wózka widłowego  to wysokość podnoszenia ładunku aż do 6 metra oraz udźwig do około 5 000kg. Warto pamiętać, iż dane te mogą różnić się w zależności od konkretnego modelu elektrycznego wózka widłowego.
W przypadku, gdy konieczna jest większa wysokość podnoszenia, warto rozważyć wybór jednego spośród zaawansowanych  magazynowych wózków wysokiego składowania. Wózek widłowy tego typu posiada również napęd elektryczny.

uzywane-wozki-widlowe-elektryczne

Gdzie znaleźć dobry używany wózek widłowy elektryczny?

Oferta firmy Lemarpol obejmuje jednak nie tylko nowe wózki widłowe elektryczne, ale także pojazdy używane. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej docierać do klientów, którzy potrzebują pomocy w pracach transportowych i magazynowych. W kategorii “Używane wózki widłowe” znaleźć można markowe wózki widłowe wielu znanych i cenionych producentów w cenach dostępnych na każdą kieszeń.

Wyniki: 1–12 z 15