Wydajne Wózki widłowe elektryczne

Szeroka gama wózków widłowych elektrycznych dostępnych na lemarpol.com.pl sprawia, iż każdy znajdzie wśród nich pojazd dostosowany do potrzeb i wymagań swojego przedsiębiorstwa.

wozki-widlowe-elektryczne

Gdzie wykorzystuje się wózki widłowe elektryczne?

W przeciwieństwie do wózków widłowych spalinowych, wózki elektryczne zastosowanie znajdują przede wszystkim w pracach rozładunkowych i transportowych w zamkniętych obiektach, magazynach a także halach.
Ich nieoceniona rola jest również widoczna na terenach zakładów produkcyjnych oraz dużych hipermarketów i hurtowni, gdzie uczestniczą w przewożeniu towarów oraz podzespołów i części na niewielkie odległości.

 

wozki-widlowe-elektryczne-transport-podzespolow

Jakie są zalety wózków widłowych elektrycznych?

Z uwagi na brak emisji spalin oraz stosunkowo cichą pracę, wózki widłowe elektryczne cieszą się dużą popularnością i mogą być z powodzeniem wykorzystywane także w wymagającej branży spożywczej.
Ekonomiczny i łatwy w obsłudze elektryczny wózek magazynowy, dzięki kompaktowej budowie, bez trudu porusza się nawet w wąskich korytarzach i na niewielkich powierzchniach zapleczowych pomiędzy regałami.

 

wozki-widlowe-elektryczne-pracujace-w-waskich-korytarzach

Jakie parametry posiadają wózki widłowe elektryczne?

Kilkanaście modeli wózków widłowych elektrycznych, pozwala na podjęcie decyzji, która pozwoli zoptymalizować pracę przedsiębiorstwa, dzięki wyborowi pojazdu o wysokości podnoszenia ładunku aż do 6 metra oraz udźwigowi do 5 000kg (gdy konieczna jest większa wysokość podnoszenia, warto rozważyć wybór jednego spośród wózków widłowych wysokiego składowania).

 

uzywane-wozki-widlowe-elektryczne

Gdzie znaleźć używane wózki widłowe elektryczne?

Oferta firmy Lemarpol obejmuje jednak nie tylko nowe wózki widłowe elektryczne, ale także pojazdy używane. W kategorii “Używane wózki widłowe” znaleźć można markowe wózki widłowe wielu znanych i cenionych producentów w cenach dostępnych na każdą kieszeń.

Wyniki: 1–12 z 15