Wózki widłowe elektryczne

Szeroka gama wózków widłowych elektrycznych dostępnych na lemarpol.com.pl sprawia, iż każdy znajdzie wśród nich pojazd dostosowany do potrzeb i wymagań swojego przedsiębiorstwa.
W przeciwieństwie do wózków widłowych spalinowych, wózki elektryczne zastosowanie znajdują przede wszystkim w pracach rozładunkowych i transportowych w zamkniętych obiektach, magazynach a także halach.
Ich nieoceniona rola jest również widoczna na terenach zakładów produkcyjnych oraz dużych hipermarketów i hurtowni, gdzie uczestniczą w przewożeniu towarów oraz podzespołów i części na niewielkie odległości.
Z uwagi na brak emisji spalin oraz stosunkowo cichą pracę, wózki widłowe elektryczne cieszą się dużą popularnością i mogą być z powodzeniem wykorzystywane także w wymagającej branży spożywczej.
Ekonomiczny i łatwy w obsłudze elektryczny wózek magazynowy, dzięki kompaktowej budowie, bez trudu porusza się nawet w wąskich korytarzach i na niewielkich powierzchniach zapleczowych pomiędzy regałami.
Kilkanaście modeli wózków widłowych elektrycznych, pozwala na podjęcie decyzji, która pozwoli zoptymalizować pracę przedsiębiorstwa, dzięki wyborowi pojazdu o wysokości podnoszenia ładunku aż do 6 metra oraz udźwigowi do 3 000kg (gdy konieczna jest większa wysokość podnoszenia, warto rozważyć wybór jednego spośród wózków widłowych wysokiego składowania).
Oferta firmy Lemarpol obejmuje jednak nie tylko nowe wózki widłowe elektryczne, ale także pojazdy używane. W kategorii “Używane wózki widłowe” znaleźć można markowe wózki widłowe wielu znanych i cenionych producentów w cenach dostępnych na każdą kieszeń.

Wyniki: 1–12 z 21