Wózki widłowe spalinowe

wozki-widlowe-spalinoweWybierz wózek spalinowy dobrej marki!

W odpowiedzi na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, firma Lemarpol w swojej ofercie wózków widłowych spalinowych posiada aż kilkadziesiąt modeli pojazdów, czołowych producentów, takich jak Toyota czy Manitou, o napędzie spalinowym lub LPG.

Gdzie wykorzystuje się wózki o napędzie spalinowym?

Niezwykle wydajne i wytrzymałe wózki widłowe spalinowe, ze względu na emisję spalin, wykorzystywane są przede wszystkim podczas średnich iwozki-widlowe-spalinowe-flota-pojazdowciężkich prac na zewnątrz budynków. Rzadziej, w zamkniętych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach o dużym przepływie powietrza. Choć w budynkach i zamkniętych przestrzeniach znacznie częściej decyduje się na wybór wózków widłowych elektrycznych).
Pojazdy tego typu sprawdzają się zarówno podczas prac załadunkowych, jak i rozładunkowych, a także w przypadku konieczności przetransportowania ładunków na duże odległości. Potocznie określa się je mianem widlaków spalinowych.

Wózki widłowe spalinowe czy terenowe?

wozek-widlowy-spalinowy-nowyW przeciwieństwie do wózków widłowych terenowych, widalki spalinowe przystosowane są głównie do poruszania się po płaskich, utwardzonych powierzchniach – takich jak otwarte hale magazynowe czy przyzakładowe place.
Standardowy wózek widłowy spalinowy zaprojektowany został tak, aby łączyć w sobie maksymalną wydajność działania oraz niewielki, funkcjonalny rozmiar. Intensywana praca jaką wykonuje na codzień, idzie w parze z niezawodnością.
Dzięki napędowi spalinowemu, tego typu widlaki mają możliwość pracy w trybie wielozmianowym. Znacząco wpływa to na poprawę produktywności każdego zakładu i wydajności każdego przedsiębiorstwa.

wozki-widlowe-spalinowe-pracaCo cechuje wózki spalinowe?

Tym, co wyróżnia wózki spalinowe jest:

duży udźwig maksymalny;
– możliwość intensywnej pracy wielozmianowej;
wielozadaniowość;
– rozwijanie dużych prędkości jazdy z i bez ładunku;
płynność jazdy, nawet w przypadku pokonywania odległych dystansów,
– ekonomiczne spalanie.

wozek-widlowy-spalinowy

Udźwig wózków widłowych spalinowych dostępnych na lemarpol.com.pl wynosi od 1 500 do nawet 8 000kg, a ich maksymalna wysokość podnoszenia to od 3. do 6 metrów.

WÓZKI SPALINOWE – TAKŻE UŻYWANE

Firma Lemarpol oferuje także możliwość zakupu używanych wózków widłowych spalinowych. Stanowi to optymalne rozwiązanie, dla przedsiębiorców, którzy szukają oszczędności.

Wyniki: 1–12 z 51