Wózki widłowe spalinowe

Wózki widłowe spalinowe - modele z butlą gazową Dobre marki

W odpowiedzi na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, wózki widłowe spalinowe w ofercie firmy Lemarpol to aż kilkadziesiąt modeli pojazdów najlepszych producentów, takich jak Toyota czy Manitou.

Zastosowanie

Niezwykle wydajne i wytrzymałe wózki widłowe spalinowe, ze względu na emisję spalin, wykorzystywane są przede wszystkim podczas średnich Flota wózków spalinowych gotowych do pracyoraz ciężkich prac na zewnątrz budynków. Rzadziej, w zamkniętych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach o dużym przepływie powietrza.
Pojazdy tego typu sprawdzają się zarówno podczas prac załadunkowych, jak i rozładunkowych, a także w przypadku konieczności przetransportowania ładunków na duże odległości. Potocznie określa się je mianem widlaków spalinowych.

Spalinowe czy terenowe?

Nowy wózek spalinowy marki Manitou - model MI30DW przeciwieństwie do wózków widłowych terenowych, widalki spalinowe przystosowane są głównie do poruszania się po płaskich, utwardzonych powierzchniach – takich jak otwarte hale magazynowe czy przyzakładowe place.
Standardowe wózki widłowe spalinowe zostały zaprojektowane tak, aby łączyć w sobie maksymalną wydajność działania oraz niewielki, funkcjonalny rozmiar. Intensywana praca jaką wykonują na codzień, idzie w parze z niezawodnością i wytrzymałością tych urządzeń.

Praca na budowie  przy użyciu wózków widłowych spalinowychNapęd

Dzięki napędowi spalinowemu (i braku konieczności wielogodzinnego ładowania), wózki spalinowe mają możliwość pracy w trybie wielozmianowym. Znacząco wpływa to na poprawę produktywności każdego zakładu i wydajności każdego przedsiębiorstwa.

Charakterystyka

Tym, co wyróżnia wózki spalinowe jest:
duży udźwig maksymalny;
– możliwość wykonywania intensywnej pracy wielozmianowej;

Inne zastosowania widlaków o napędzie spalinowym - transport

wielozadaniowość oraz uniwersalność;
– rozwijanie dużych prędkości jazdy z i bez ładunku;
płynność jazdy, nawet w przypadku pokonywania odległych dystansów,
– ekonomiczne spalanie.

Parametry

Udźwig wózków widłowych spalinowych dostępnych na lemarpol.com.pl wynosi od 1 500 do nawet 8 000kg, a ich maksymalna wysokość podnoszenia to od 3. do 6 metrów.

NOWE I UŻYWANE

Firma Lemarpol poza stałą ofertą na nowoczesne wózki widłowe spalinowe oferuje także możliwość zakupu używanych widlaków spalinowych. Stanowi to optymalne rozwiązanie, dla przedsiębiorców, którzy szukają oszczędności lub dysponują ograniczonym budżetem.
Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z nami!

Wyniki: 1–12 z 51