Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych wszystkich marek, które posiadamy w sprzedaży

Nasi konsultanci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania

Centrum Serwisowe

Stworzyliśmy osobne i w pełni profesjonalne Centrum Serwisowe, które oddajemy do Państwa dyspozycji.

Nasz serwis wózków widłowych gwarantuje wszystkim klientom pomoc w zakresie:

kompleksowej renowacji wózków
wykonywania przeglądów technicznych i przygotowanie podnośników do rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego
udostępniania solidnych i wydajnych pojazdów zastępczych na czas naprawy urządzenia
zamawiania i dostarczania części zamiennych oraz elementów osprzętu do wózków widłowych
naprawy i regeneracji elementów hydrauliki siłowej
gruntownych remontów silników, baterii do wózków widłowych oraz skrzyni biegów
regeneracji różnego typu wózków jezdniowych podnośnikowych i unoszących
montażu dodatkowego oprzyrządowania
montażu i wymiany ogumienia (zarówno pneumatycznego, jak i elastycznego)
montażu i wymiany wideł do wózków widłowych oraz przedłużek
błyskawicznego serwisu wózków widłowych –  u klienta do 24 godzin po zgłoszeniu awarii! (mobilny serwis wózków widłowych)
gwarancji na każdą wykonaną naprawę i wymieniony element
serwis-wozkow-widlowych-pojazdy

Skorzystaj z naszego serwisu 24h

Nasz serwis wózków widłowych współpracuje bezpośrednio z działem sprzedaży i zajmuje się przygotowaniem pod względem technicznym zamówionych przez klienta podnośników, które przed dostawą przechodzą gruntowną odnowę techniczną oraz lakierniczą. Ponadto możemy zaoferować Państwu do 72 miesięcy gwarancji na maszynę.

Wszystkie naprawy w ramach gwarancji wykonywane są w naszym serwisie wózków widłowych bezpłatnie. Jeśli nie usuniemy awarii w ciągu 48 godzin, dostarczymy do Państwa profesjonalny sprzęt zastępczy. Nasze główne bazy serwisu : Warszawa, Toruń, Gostyń k. Poznania, Katowice, Zator, Nasielsk.

Zajmujemy się obsługa sprzętów, sprzedażą, wynajmem wózków widłowych oraz ich serwisem od lat. Naprawiając u nas swoje maszyny mają Państwo pewność, że będą one funkcjonować prawidłowo przez długi okres. Jednak nasz serwis wózków widłowych to nie tylko naprawy, renowacje i wymiana części zamiennych ale również przeglądy oraz przygotowanie wózków do rejestracji.
W sposób sprawny i profesjonalny zajmujemy się kompleksowym przygotowanie pojazdów jezdniowych podnośnikowych i innych  do odbioru przez UDT.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również pomoc w zakresie kompletowania niezbędnej dokumentacji techniczno-ruchowej eksploatowanych wózków widłowych. Zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą oraz serwisem wózków widłowych.

Firma „Lemarpol” posiada uprawnienia UDT w zakresie modernizacji i konserwacji wózków jezdniowych.

Uwaga! Zmiany w przepisach

Z dniem 18.08.2003r. – zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 3 lutego 2003r., zmieniającym rodzaj urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu – wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia zostają objęte dozorem technicznym (Dz. U. Nr 28, poz. 240).

Przepis ten nakłada następujące obowiązki:

Importer: jest zobowiązany do uzgadniania wniosków importowych w zakresie typów oraz ilości sztuk sprowadzanych urządzeń; bez wniosku importowego żaden podnośnik nie może wjechać na teren kraju
Użytkownik: jest zobowiązany do zgłoszenia i zarejestrowania użytkowanych wózków widłowych w odpowiednim rejonowym Urzędzie Dozoru Technicznego oraz przestrzegania wymagań UDT w zakresie eksploatacji,konserwacji oraz serwisowania wózków widłowych zgodnie z ustawą o dozorze technicznym
Konserwator: dotychczasowy technik serwisowy musi posiadać aktualne uprawnienia UDT;
Operator: konieczność posiadania odpowiednich uprawnień do kierowania wózkami widłowymi

Resurs wózków widłowych

30 października 2018 roku wprowadzono nowelizację do rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji Urządzeń Transportu Bliskiego.
Zgodnie z zasadami nowelizacji, każde urządzenie transportowe podlega rzetelnej ocenie stanu technicznego, w celu obliczenia Resursu.
Resurs wózka widłowego stanowi przewidywany czas bezpiecznej eksploatacji wózka jezdniowego. Właściciele, jak i konserwatorzy wózków widłowych zobowiązani są do monitorowania stopnia wykorzystania Resursu UTB.

Umów się na spotkanie z naszym Przedstawicielem!

Zadzwoń: 691 500 215