Wózki widłowe wysokiego składowania

Wózki wysokiego składowania to popularne urządzenia transportu bliskiego, wykorzystywane głównie na powierzchniach magazynowych w celu zoptymalizowania procesu składowania towaru na wysokich, trudno dostępnych dla wózków widłowych elektrycznych regałach.
To co charakteryzuje wózki wysokiego składowania to:
– udźwig od 1 do 3 ton;
– duża wartość określająca maksymalną wysokość podnoszenia – nawet do 12,5 metra;
– przystosowanie do bezpiecznego i sprawnego rozmieszczania ładunków na wysokich regałach,
– łatwość w przewożeniu bardzo długich ładunków;
– zastosowanie dodatkowych, trwałych elementów konstrukcyjnych, takich jak osłony dachu, mających na celu zabezpieczenie i skuteczną ochronę operatora obsługującego wózek.
Wózki widłowe wysokiego składowania to zazwyczaj wózki boczne – z fotelem operatora umieszczonym prostopadle do kierunku jazdy pojazdu. Cechuje je zwarta budowa i niewielkie rozmiary. Co umożliwia płynne poruszanie się nawet po wąskich korytarzach magazynowych i zapleczowych. Stanowi to znaczne udogodnienie w codziennej pracy całego magazynu. Przede wszystkim w procesie transportu bliskiego magazynowego oraz składowaniu towarów, które przebiega sprawniej i efektywnej dzięki wykorzystaniu wózków widłowych wysokiego składowania.
Zazwyczaj modele tych wózków wykorzystywane są do średnio intensywnych i intensywnych zadań, gdzie liczy się zwrotność oraz możliwość uniesienia ładunków na duże wysokości.

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.