Używane wózki widłowe

uzywane-wozki-widlowe

Wózki widłowe używane

Używany wózek widłowy stanowi dobre rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają oszczędności dla swojej firmy, a jednocześnie chcą usprawnić pracę, podnieść wydajność i zwiększyć ilość obsługiwanych ładunków.

Lemarpol Wózki Widłowe w swojej ofercie posiada blisko 200 różnych modeli używanych pojazdów, zarówno z kategorii wózków elektrycznych, jak i spalinowych (o napędzie LPG lub Diesel). Są to pojazdy czołowych producentów wózków jezdniowych unoszących, takich jak: Cesab, Toyota, Nissan, Yale, Komatsu oraz Manitou. Wśród nich znajdują się zarówno wózki widłowe czołowe, wózki wysokiego składowania, terenowe czy paletowe – wszystkie modele przygotowane w stanie umożliwiającym rejestrację przez Urząd Dozoru Technicznego bezpośrednio po zakupie.

Wybierając używane wózki widłowe w naszej ofercie możecie mieć pewność bezpiecznie i sprawnie przeprowadzonej transakcji. Od lat sprzedajemy zarówno wózki widłowe nowe, jak i używane, z roku na rok powiększając grono swoich zadowolonych klientów.

zalety-zakupu-uzywanych-wozkow-widlowych

Używane wózki widłowe – dlaczego warto je wybrać?

Jakie są korzyści z zakupu używanych widlaków na naszej stronie? Dlaczego opłaca się inwestować w używane wózki widłowe? I czy można sprawdzić ich jakość? Przed zakupem sprzętu, warto poznać odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania.

Atrakcyjna cena – niższy koszt zakupu

To oczywiste, że używane wózki widłowe są znacznie tańsze niż nowe wózki widłowe. Koszt ich zakupu może stanowić nawet mniej niż 50% pierwotnej ceny oryginalnego, nieużywanego sprzętu. Dzięki temu w cenie jednego nowego pojazdu, można nabyć dwa używane, co znacząco wpływa na możliwość zwiększenia ilości wykonanej pracy.

Dobra jakość – lepszy sprzęt

Nieprzypadkowo, wszystkie wózki widłowe używane Od Lemarpol Wózki Widłowe pochodzą od znanych i cenionych producentów: Manitou, Toyota, Linde czy Nissan. Sprzęt dobrej marki wyróżnia nie tylko renoma budowana latami, ale także lepsza jakość.

Do produkcji markowych wózków jezdniowych używa się wyłącznie najlepszych materiałów, wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie. Dzięki tym zabiegom wydłuża się żywotność wózków widłowych oraz poprawia ich produktywność. W takich przypadkach można mówić o niezawodności wózków widłowych, której gwarancją jest znana i ceniona marka.

Duża wydajność i sprawność techniczna

Czy to używane wózki widłowe elektryczne, spalinowe czy LPG, urządzenia w naszej ofercie są w 100% sprawne technicznie oraz przygotowywane do sprzedaży w taki sposób, aby ich stan faktyczny pozwalał na zarejestrowanie.
Niemałą rolę pełni tutaj serwis wózków widłowych, który posiadamy oraz bezpośredni dostęp do składów części zamiennych (których sprzedaż w atrakcyjnych cenach również oferujemy).

Resurs wózka widłowego

Lemarpol Wózki Widłowe daje klientom możliwość wykonania dodatkowego tzw. przeglądu specjalnego w ramach obliczania resursu wózków widłowych.

Czym jest resurs? To przewidywany, na podstawie stanu technicznego oraz dotychczasowego wykorzystania i warunków pracy wózka widłowego, czas bezpiecznej eksploatacji pojazdu. Dzięki temu, podczas zakupu używanego wózka widłowego, pod uwagę brany jest nie tylko rok produkcji, parametry (wysokość podnoszenia czy udźwig) i stan techniczny, ale także wyliczony przewidywany okres żywotności urządzenia.

Po upłynięciu resursu wózków widłowych, każdy wózek jezdniowy musi zostać poddany gruntownym naprawom i renowacji w celu ponownego zapewnienia prawidłowego stanu technicznego, umożliwiającego jego dalsze użytkowanie.

Krótki czas realizacji zamówienia

Nasz dział sprzedaży oferuje wszystkie pojazdy widoczne na stronie dostępne do zakupu od ręki. Jeśli szukasz konkretnego urządzenia lub zamieszczone ogłoszenia to dla Ciebie za mało – skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który przedstawi Ci pełną ofertę używanych wózków widłowych.

Możliwość dostarczenia zamówienia

Istnieje możliwość dostarczenia przez nas zakupionego używanego wózka widłowego pod wskazany adres. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie, szczególnie jeśli:

  • zależy Ci na czasie;
  • nie posiadasz pojazdów, które byłyby w stanie przetransportować zakupione urządzenia;
  • nasz oddział jest oddalony od siedziby Twojej firmy o wiele kilometrów.

Możemy w szybki sposób rozwiązać każdy z tych problemów, podejmując się dostawy zakupionego przez Ciebie wózka widłowego wprost pod drzwi Twojego przedsiębiorstwa.

-widlowe-dodatkowe-korzysci

Wybierasz używany wózek widłowy – jak podjąć dobrą decyzję?

Kupując używane widłowe wózki pod uwagę należy przede wszystkim wziąć konkretne oczekiwania, względem urządzeń i zadania, jakie miałyby na co dzień wykonywać. Oznacza, to że pierwsza i podstawowa decyzja zakupowa tyczy się konkretnego typu urządzenia.

Następnie warto porównać oferty na podobne modele widłowych wózków różnych firm. Poza tym należy zwrócić uwagę na rok produkcji oraz oczywiście cenę.

Podczas przeglądania ogłoszeń należy koniecznie wybrać urządzenie, które:

  • posiada odpowiedni typ silnika i rodzaj napędu;
  • ma wymiary umożliwiające swobodne i bezpieczne poruszanie się między regałami;
  • dysponuje parametrami dopasowanymi do potrzeb względem transportowanych zwykle ładunków (odpowiedni udźwig maksymalny);
  • ma wysokość podnoszenia odpowiadającą wysokości regałów w magazynie (lub nieco większą);
  • porusza się z odpowiednią prędkością;
  • posiada dodatkowe funkcje i możliwości ułatwiające codzienną pracę.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej sprawdź, czy porównywane przez Ciebie oferty nie zawierają dodatkowego osprzętu, kompletu opon itp. Wózki z dodatkowym osprzętem w gratisie (czy obniżonej cenie) mogą być bardzo opłacalną inwestycją.

Dodatkowe korzyści z wyboru używanej maszyny

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, Lemarpol poza ofertami używanych wózków widłowych, oferuje także możliwość skorzystania z usług takich jak:

Wózki magazynowe, wózki terenowe i wózki widłowe wysokiego składowania – każdy z nich znajdziesz na naszej stronie. Szukasz wózka widłowego używanego czy interesuje Cię raczej nowy wózek widłowy? Nie czekaj i już teraz skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który pomoże wybrać Ci odpowiedni wózek!

 

Wyniki: 1–12 z 238