Używane wózki widłowe

uzywane-wozki-widlowe

Używane wózki widłowe

Zakup używanych wózków widłowych stanowi dobre rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają oszczędności dla swojej firmy, a jednocześnie chcą uprawnić pracę, podnieść wydajność i zwiększyć ilość obsługiwanych ładunków.  Nie trzeba rezygnować z wysokiej jakości świadczonych usług, inwestując w używane sprzęty. Te wszystkie elementy da się połączyć!

Ze wszystkimi operacjami z zakresu transportu bliskiego oraz składowania z łatwością poradzą sobie wydajne, solidne wózki widłowe.

zalety-zakupu-uzywanych-wozkow-widlowych

Lemarpol w swojej ofercie posiada ponad blisko 200 różnych modeli  używanych pojazdów, zarówno z kategorii wózków elektrycznych, jak i spalinowych (o napędzie LPG lub Diesel). Są to pojazdy czołowych producentów wózków jezdniowych unoszących, takich jak: Cesab, Hyster, Toyota, Nissan, Yale, Komatsu oraz Manitou. Wśród nich znajdują się zarówno wózki widłowe czołowe, wózki wysokiego składowania, terenowe czy paletowe – wszystkie modele przygotowane w stanie umożliwiającym rejestrację.

Wybierając używane wózki w naszej ofercie możecie mieć pewność bezpiecznie i sprawnie przeprowadzonej transakcji. Od lat zajmujemy się sprzedażą zarówno nowych, jak i używanych pojazdów, z roku na rok powiększając grono swoich zadowolonych klientów.

Zalety zakupu używanych wózków widłowych

Jakie są korzyści z zakupu używanych widlaków na lemarpol.com.pl? Dlaczego opłaca się inwestować w używane wózki widłowe? I czy można sprawdzić ich jakość? Przed zakupem sprzętu, warto poznać odpowiedzi na wszystkie najważniejsze pytania.

Atrakcyjna cena – niższy koszt zakupu

To oczywiste, że używane wózki widłowe są znacznie tańsze niż nowe pojazdy. Koszt ich zakupu może stanowić nawet mniej niż 50% pierwotnej ceny oryginalnego, nowego sprzętu. Dzięki temu w cenie jednego nowego pojazdu, można nabyć dwa używane, co znacząco wpływa na ilość wykonywanej dziennie pracy.

Dobra jakość – lepszy sprzęt

Nieprzypadkowo, wszystkie wózki widłowe używane, które sprzedajemy, pochodzą od znanych i cenionych producentów. Sprzęt dobrej marki to nie tylko renoma budowana latami, ale także lepsza jakość.
Do produkcji markowych wózków jezdniowych używa się wyłącznie najlepszych materiałów, wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie. Dzięki tym zabiegom wydłuża się żywotność wózków widłowych oraz poprawia ich produktywność.

Duża wydajność i sprawność techniczna

Czy to używane wózki widłowe elektryczne, czy spalinowe,  urządzenia w naszej ofercie są w 100% sprawne technicznie oraz przygotowywane do sprzedaży w taki sposób, aby ich stan faktyczny pozwalał na zarejestrowanie w Urzędzie Dozoru Technicznego.
Niemałą rolę pełni tutaj zaplecze serwisowe, które posiadamy oraz bezpośredni dostęp do składów części zamiennych.

Kompletna dokumentacja

To bardzo ważne, aby każdy wózek widłowy używany zaopatrzony był w stosowną dokumentację, umożliwiającą prześledzenie jego przeglądów, ewentualnej wymiany części itp. Podstawowe dokumenty umożliwiają także sprawną rejestrację używanego urządzenia w UDT oraz wyliczenie jego resursu.

Resurs wózka widłowego

Lemarpol.com.pl posiada możliwość wykonania dodatkowego tzw. przeglądu specjalnego w ramach obliczania resursu wózków widłowych. Czym jest resurs? To przewidywany, na podstawie stanu technicznego oraz dotychczasowego wykorzystania i warunków pracy pojazdu, czas bezpiecznej eksploatacji urządzenia. Dzięki temu, podczas zakupu używanych wózków, pod uwagę brany jest nie tylko ich rok produkcji i stan techniczny, ale także wyliczony okres żywotności urządzenia.
Po upłynięciu resursu wózków widłowych, wózek jezdniowy musi zostać poddany gruntownym naprawom i renowacji w celu ponownego zapewnienia prawidłowego stanu technicznego, umożliwiającego jego dalsze użytkowanie.

Krótki czas realizacji zamówienia

Wszystkie pojazdy widoczne na stronie są dostępne do zakupu od ręki, a ich baza na bieżąco aktualizowana. Jeśli szukasz konkretnego urządzenia lub zamieszczone ogłoszenia to dla Ciebie za mało – skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który przedstawi Ci pełną ofertę używanych wózków widłowych.

Możliwość dostarczenia zamówienia

Istnieje możliwość dostarczenia przez nas zakupionego używanego wózka widłowego pod wskazany adres. Jest to wygodne i szybkie rozwiązanie, szczególnie jeśli:

  • zależy Ci na czasie;
  • nie posiadasz pojazdów, które byłyby w stanie przetransportować zakupione urządzenia;
  • problemem jest dla Ciebie duża odległość od naszego składu.

Możemy w szybki sposób rozwiązać każdy z tych problemów, przywożąc zakupione przez Ciebie urządzenie, wprost pod drzwi Twojej firmy.

-widlowe-dodatkowe-korzysci

Wybór używanego wózka widłowego – jak podjąć dobrą decyzję?

Kupując używane widłowe wózki pod uwagę należy przede wszystkim wziąć konkretne oczekiwania, względem urządzeń i zadania, jakie miałyby na co dzień wykonywać. Oznacza, to że pierwsza i podstawowa decyzja zakupowa tyczy się konkretnego typu urządzenia.
Następnie warto porównać oferty na podobne modele widłowych wózków różnych firm. Poza tym należy zwrócić uwagę na rok produkcji oraz oczywiście cenę.
Podczas przeglądania ogłoszeń należy koniecznie wybrać urządzenie o:

  • właściwym, dostosowanym do otoczenia – rodzaju napędu.
  • wymiarach, które umożliwiają swobodne i bezpieczne poruszanie się między regałami;
  • parametrach dopasowanych do potrzeb względem transportowanych zwykle ładunków  (chodzi tu przede wszystkim o udźwig maksymalny);
  • maksymalnej wysokości unoszenia dostosowanej do wysokości regałów;
  • prędkości jazdy, która będzie odpowiadać na zapotrzebowanie w firmie;
  • dodatkowych funkcjach i możliwościach ułatwiających codzienną pracę.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej sprawdź, czy porównywane przez Ciebie oferty nie zawierają dodatkowego osprzętu, kompletu opon itp. Wózki z dodatkowym osprzętem w gratisie (czy obniżonej cenie) mogą być bardzo opłacalną inwestycją.

Dodatkowe korzyści

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom, Lemarpol poza ofertami używanych wózków widłowych, oferuje także możliwość skorzystania z usług takich jak:

Szukasz wózka widłowego używanego lub nowego? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który pomoże Ci dobrać najlepsze urządzenie, o interesujących Cię parametrach technicznych!

Wyniki: 1–12 z 238