Wózki widłowe terenowe

Wózki widłowe terenowe wykorzystywane są głównie do wykonywania średniozaawansowanych i zaawansowanych prac na zewnątrz budynków. Umożliwia im to doskonała amortyzacja i przystosowanie do jazdy po nierównych, wyboistych podłożach – takich jak wszelkiego typu place budowy czy farmy.
Wydajne i wszechstronne wózki terenowe są wykorzystywane na codzień z powodzeniem w wielu wymagających branżach. Od rolnictwa, przez budownictwo aż po przemysł, stanowiąc tym samym doskonały zamiennik dla czołowych (wykorzystywanych głównie przy zakładach produkcyjnych) wózków widłowych spalinowych.
Standardowy terenowy wózek charakteryzuje solidna budowa, gwarantująca bezpieczeństwo operatora a także ochronę silników przez negatywnym wpływem działania warunków atmosferycznych. Mimo wytrzymałej, stabilnej konstrukcji, wózki widłowe terenowe są jednocześnie niezwykle zwrotne i zwinne. Dodatkowo warto zaznaczyć, iż obsługa tych pojazdów jest prosta i intuicyjna.
Dzięki wysokim parametrom, takim jak maksymalny udźwig i wysokość podnoszenia oraz efektywnej pracy silników o napędzie spalinowym, wózki terenowe mogą sprostać wielu wymagającym zadaniom. Polegają one m.in. na: transporcie, podnoszeniu i składowaniu ciężkich, wielkogabarytowych ładunków.
Dostępne w naszej ofercie wydajne wózki widłowe terenowe znanych i cenionych europejskich marek, dają gwarancje efektywnej i ekonomicznej pracy oraz długiej żywotności oraz sprawności zakupionego sprzętu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5